AJKA VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2022. június 29., szerda 18:30

Megvalósult a Helyi Közösségi Fejlesztési Stratégia Ajkán
Lezárult a 2016-ban alakult 28 tagú Ajkai Kapocs konzorcium munkája, akik Kristály-völgy Terület- és Vidékfejlesztési Egyesületet választották konzorciumvezető szervezetnek, illetve a munkaszervezeti teendők ellátására.
Tizenhárom pályázati felhívást jelentettek meg, melyre összesen 71 db pályázat érkezett be, a programot a vállalkozóktól, civil szervezetektől, önkormányzati intézményektől. A helyi lakosság megelégedésére valósultak meg sikeres projektek, amit az itt élő emberek pozitívan fogadtak és birtokba vettek. Közösségi házak újultak meg, közösségi rendezvényeket szerveztek, generációs szabadidős közösségi tereket alakítottak ki a projektgazdák.
Az Ajkai Kapocs konzorcium munkaszervezete a több éves folyamat során segítette a szervezeteket a felkészülésben és projektek sikeres lebonyolításában.
Kristály-völgy Terület- és vidékfejlesztési Egyesület
8400 Ajka, Sport u. 17.