REGÉC KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2022. július 29., péntek 11:04

Regéc község a Magyar Falu Program által támogatott fejlesztés átadására készül
Regéc Község Önkormányzata pályázatot nyújtott be a Magyar Falu Program 2021. évben meghirdetett „Önkormányzati tulajdonban lévő ingatlanok fejlesztése” című, MFP-ÖTIK/2021 kódszámú pályázati felhívásra.
A kiírásra benyújtott pályázat tervezett célterületeként a település önkormányzata a Községháza külső felújítását, korszerűsítését határozta meg.
A benyújtott pályázatot az elbíráló támogatásra érdemesnek találta, aminek eredménye képen a tervezett fejlesztést a 29.550.117 forint vissza nem térítendő támogatásban részesítette.
Az elkészült fejlesztés ünnepélyes átadására 2022. augusztus 6-án, 14:00 órakor kerül sor a település Hazaváró elnevezésű falunapi rendezvényén. A megújult Községházát átadja a Miniszterelnökség Modern Települések Fejlesztéséért Felelős Kormánybiztos képviseletében Bóna Zoltán miniszteri biztos és Dr. Hörcsik Richárd Abaúj és Zemplén országgyűlési képviselője.