NAGYBÖRZSÖNY KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2022. szeptember 26., hétfő 15:16

SKHU/1902/1.1/020 NatGate projektnap és Nagybörzsöny Erdei Vasút napja
Nagybörzsöny Község Önkormányzata a Nagybörzsönyi Erdei Vasút tulajdonosa, és a Kassai Gyermekvasút közösen sikeres pályázatot nyújtott be, az Interreg V-A Szlovákia- Magyarország Együttműködési Program keretében, „Kisvasutak mint egyedülálló kapuk a természetbe és a kulturális örökségünkhöz” címmel.
A pályázat során többek közt felújításra került a Szabadtéri Színház, és díszkivilágítást kapott a Szent István Templom is.
A már hagyományosan októbert első szombatján tartandó Nagybörzsönyi Erdei Vasút napjával összehangolva, 2022.09.30-10.01 két napos rendezvény keretében az önkormányzat projektnapot szervez.
 Bemutatásra kerülnek az eddig elért eredmények, valamint Vasutasnapi Vigalom rendezésével ünneplik meg a Nagybörzsönyi Erdei Vasút újraindításának 20. évfordulóját.
Mindenkit sok szeretettel várnak!

1 csatolt dokumentum MEGHÍVÓ