BUDAPEST FŐVÁROS II. kerület Önkormányzata
2022. november 17., csütörtök 13:29

Kultúrával fűtünk - Megnyitott a Marczi Nappali
Megnyitott a Marczi Nappali, amit azoknak a szomszédainknak rendeztünk be, akiknek nehézséget okoz kifűteni a lakásukat, vagy egyszerűen társaságra vágynak.
A Marczi Nappaliban kártyajátékokkal, társasjátékokkal, rejtvényekkel, internet sarokkal és kézimunkázási lehetőséggel várjuk minden hétköznap reggel 9-től 15 óráig a kerületi nyugdíjasokat.
Ma én is vittem társasjátékot a Marczibányi Téri Művelődési Központban kialakított otthonos Marczi Nappaliba, amit a kollégák éppen nem használt színházi előadások díszleteivel rendeztek be.
A tervek szerint heti 2 fix program is helyet kap hamarosan a Nappaliban.
Bízunk abban, hogy sokan lelik örömüket a kis kuckóban, ahol barátságok köttethetnek és reméljük, hogy rengeteg vidám találkozás helyszínéül szolgálhat a Marczi Nappali.
Kerületkártyájukat vagy a lakcímkártyát kérjük, ne felejtsék otthon!
Őrsi Gergely polgármester