BUDAPEST FŐVÁROS II. kerület Önkormányzata
2023. január 1., vasárnap 14:37

7 tűzijátéktól megrémült és elszökött kutyát vitt haza eddig a gazdijaiknak az önkormányzat HÁZI KEDVENCEK JÁRŐRSZOLGÁLATA a II. kerületben
7 tűzijátéktól megrémült és elszökött kutyát vitt haza eddig a gazdijaiknak az önkormányzat HÁZI KEDVENCEK JÁRŐRSZOLGÁLATA, de természetesen továbbra is várják a bejelentéseket.
Két kutyusban nem volt chip, viszont mostanra már ők is otthon vannak!
Köszönet azoknak, akik egész éjjel dolgoztak!
Ha a II. kerületben elveszett házi kedvencünk, vagy kóborló kutyát látnak, hívják a +36303722007 és +36208028221 telefonszámokon elérhető járőrszolgálatot , akik segítenek visszajuttatni a kedvenceket tulajdonosaiknak, valamint szükség esetén állatorvosi kezelést biztosítanak, végső esetben állatpanzióban, állatmenhelyen helyezik el a megtalált állatokat.
A házi kedvencek járőrszolgálata 2023. január 1-én 22 óráig fogadja a bejelentéseket az elkóborolt házi kedvencekről.
Őrsi Gergely polgármester