BUDAPEST FŐVÁROS II. kerület Önkormányzata
2023. november 10., péntek 15:38

Újabb közösségi térrel bővül a Margit-negyed
Újabb közösségi térrel bővül a Margit-negyed, ezúttal az Új Művészet képzőművészeti folyóirat által életre hívott Szerkesztőseget köszöntjük!
A Szerkesztőség egy új, multifunkcionális találkozóhely, kávézó, designbolt, kiállítótér, munkaállomás.
Folytatódik a Margit-negyed revitalizációs programja, és a Szerkesztőség érkezésével újabb lépést tehettünk annak érdekében, hogy minél több élettel telhessen meg a Margit körút környezete.
A Margit-negyed program indulásakor még messze több bezárt üzlethelyiség és üres kirakat fogadta a Margit körúton közlekedőket, mára viszont szemmel látható a változás, és a Margit-negyed program működése mellett egyre több piaci szereplő érkezik a Margit körút környékére.
A nyitóeseményt követően Such Magic – Májkül Nájt (Dóczi Attila) kiállítása, valamint a Szerkesztőség kávézója és designboltja is november 13-tól látogatható.
Sok sikert kívánunk a Szerkesztőségnek a Margit-negyedben!
Őrsi Gergely polgármester