BUDAPEST FŐVÁROS XXI. Kerület - Csepel Önkormányzata
2010. május 12., szerda 15:27

Rablás Csepelen, a Kossuth Lajos utcai lottózóban
Lakossági jelzés alapján kaptunk hírt arról, hogy ma délután rablás történt Csepelen, a Kossuth Lajos utcai lottózóban. A telefonáló elmondta, több rendőrt és rendőrautót látott a környékén. Nem sokkal később más források megerősítették és pontosították a hírt. Ennek alapján egyelőre arról számolhatunk be olvasóinknak, hogy a Kossuth Lajos utca 12. szám alatti lottózóba ma 14 óra 15 perckor lépett be egy ismeretlen személy, és az ott lévő személyzettől a bevételt követelte fegyverrel. Ezt követően távozott az üzletből. Eddigi információink szerint a rablás során senki sem sérült meg, lövés sem dördült. A rendőrség megkezdte a helyszínelést, a bűncselekmény részleteinek kivizsgálását és megtette az intézkedéseket az ismeretlen rabló kézre kerítése érdekében.

Fehér György, a Csepel újság munkatársa így számolt be a ma délutáni eseményekről: délután két óra tájban Csepel központja felöl szirénázó rendőrautó száguldott a Kossuth Lajos utcán kifelé, és a lottózónál fékezett. Két rendőr ugrott ki a kocsiból és felrohant a sarkon levő lottózóba. Addigra már a polgárőr járőr kocsi is odaért és így már négyen léptek be a lottózóba, ahol valaminek történnie kellett.  De hogy mi történt ott s volt-e személyi sérülés, van-e anyagi kár, azt nem árulták el az érdeklődőknek. Csak annyit mondtak: ,,bűncselekmény történt.” Részleteket későbbiekre ígértek.