ALSÓMOCSOLÁD KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2010. május 17., hétfő 17:34

Ahol a lakosság nem elszenvedője, hanem alakítója a fejlődésnek
A csaknem egynegyed évszázada töretlenül működő Alsómocsoládiak Baráti Köre 2 éves programot indított 2008. őszén Alsómocsolád, Gerényes, Kisvaszar, Köblény és Szalatnak településeken a Norvég Civil Alap pályázati támogatásával Közös ügyeink címmel!

A program lehetőséget teremtett arra, hogy az 5 település lakosai szakértői segítséggel, még aktívabban vehessenek részt a helyi közéletében, az ötleteiket, észrevételeiket, álmaikat becsatornázhassák a településfejlesztési folyamatokba.

A civil szervezet a munkája elismerésekképpen a Települési Önkormányzatok Országos Szövetségének Tűzzománc Emlék-plakettje a helyi demokrácia fejlesztésében elért kimagasló eredményért díjban részesült, bizonyítva evvel azt, hogy az igazi fejlődés és újító erő az összefogásban, partnerségben rejlik!