BÉKÉS VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2010. június 3., csütörtök 10:54

Kitüntették Szűcs Magdolnát, a Civilház koordinátorát
A Társadalmi Egyesülések Országos Szövetsége 2010. május 29-én ünnepelte fennállásának 20. évfordulóját Budapesten, amelynek alkalmából a TESZ Országos Elnöksége elismerését és köszönetét fejezte ki Szűcs Gáborné civil koordinátornak, a Békési Civil Szervezetek Háza és a Békési Nyugdíjas Ház vezetőjének, egy Kitüntető Oklevéllel a szövetségben végzett kiemelkedő, több mint egy évtizedes munkásságáért, amellyel maradandóan segítette a magyar társadalom helyi és országos fejlődését.
A kitüntetést Molnár György a TESZ elnöke adta át Szűcs Gábornénak a küldött közgyűlést megelőző ünnepségen.
A TESZ 1990-ben alakult, és országosan több, mint 365 tagegyesületet és 160 000 tagot átfogó szövetség. A célja a szövetségbe tömörülő szervezetek feladatainak összehangolása, megjelenítése, tevékenységük elősegítése, képviselete. A magyar nemzeti értékek ápolása, a társadalom fejlődésének szolgálata. Az egyének, kisközösségek, kistérségi és regionális civil érdekek és értékek közvetítése.