Önkormányzati Minisztérium
2010. június 28., hétfő 17:02

Az önkormányzati rendszer átalakításáról, az önkormányzatokat érintő gazdasági kérdésekről
Az új kormány önkormányzatokat érintő elképzeléseiről esett szó az ETK Önkormányzati Klub legutóbbi rendezvényén. A hagyományosan a Gundel étteremben megrendezett klubnap előadói Tállai András államtitkár (BM), Dr. Virág Rudolf helyettes államtitkár (KIM), Dr. Szekeres Antal, Debrecen MJV főjegyzője és Dr. Kovács Emőke, az OrientPress Hírügynökség stratégiai igazgatója voltak. A kerekasztal beszélgetést levezető Dr. Kara Pál szakmai főtanácsadó kérdéseire Dr. Sass Barna Attila a Heves Megyei Önkormányzat aljegyzője, Dr. Fábián Zsolt a Magyar Önkormányzatok Szövetségének főtitkára és Dr. Vigvári András ÁSZ kutatóintézet tudományos munkatársa felelt.
Az előadások összefoglalója és a kerekasztal beszélgetés rövid tartalma az ETK Önkormányzati Klub honlapján olvasható.