KISÚJSZÁLLÁS VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2010. szeptember 7., kedd 08:57

Ligeti Sportfesztivál és Sportszakmai Találkozó
Most hétvégén a sporté lesz a főszerep Kisújszálláson. A városban idén már harmadik alkalommal rendezik meg a Ligeti Sportfesztivált, amely most egy sportszakmai találkozóval is kibővült. A szeptember 10-12. közötti fesztiválon a gyermekek és felnőttek számos sportágban kipróbálhatják magukat, s összemérhetik tudásukat. Emellett bemutatókkal, focimeccsekkel várják az érdeklődőket. Két "hivatalosabb" program is lesz a hétvégén: szeptember 11-én, szombaton, a 11.00 órakor kezdődő Fradi Öregfiúk – Kisújszállás Öregfiúk labdarúgó-mérkőzés szünetében lesz a kisújszállási műfüves focipálya átadása, délután 16.30 órakor pedig a Kisújszállás – Szajol bajnoki labdarúgó-mérkőzés szünetében a Porcsalmi Lajos Sporttelep névadó ünnepsége. Minden érdeklődőt szeretettel várnak a szervezők: Kisújszállás Város Önkormányzata, a Kisújszállási SE, valamint a kisújszállási Művelődési és Ifjúsági Központ.

1 csatolt dokumentum A Ligeti Sportfesztivál részletes programja