Önkormányzati sajtószolgálat
MTI - hírügynökség
2020. június 1. hétfő
Hírek témák szerint

DEBRECEN MEGYEI JOGÚ VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2019. július 11., csütörtök 17:28

Debrecen volt a díszvendége a Müncheni Sommerfest-nek
A müncheni magyar főkonzulátus július 10-én rendezte meg a Sommerfest, azaz Nyárünnep nevet viselő társadalmi eseményt. Az esten részt vettek a müncheni gazdasági, politikai, kulturális és társadalmi élet képviselői, a bajor-magyar baráti társaság tagjai és a BMW Group debreceni fejlesztésének vezetői.Az esemény díszvendége Debrecen volt. Tordai-Lejkó Gábor főkonzul, Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter, valamint Papp László polgármester köszöntötték a közel háromszáz vendéget. Papp László polgármester németül elmondott beszédében kijelentette, hogy városunk mélyen elkötelezett a magyar-német kapcsolatok erősítésében és magabiztosan állíthatjuk, hogy a következő évtizedekben annak egyik motorja Debrecen lesz.Városunk egy sokoldalú – Debrecen turisztikai és gazdasági adottságait bemutató – kiállítás keretében mutatkozott be a főkonzulátuson. A résztvevők nagy érdeklődést mutattak a Debrecent megismertető gazdasági és turisztikai információk iránt. Az eseménynek köszönhetően tovább bővül Debrecen ismertsége és kapcsolatrendszere Bajorországban.

3 csatolt kép munch1munch2munch3
Vissza

Küldje tovább ismerősének

Nyomtatóbarát változat


Önkormányzati érdekszövetségek hírei
Magyar Polgármesterek XII. Világtalálkozója
2018. június 28., csütörtök 12:56
A Magyar Önkormányzatok Szövetsége    2018. június 29-30-án  Gödöllőn rendezi meg a
 Magya...
TÖOSZ állásfoglalás a 2018. évi központi költségvetésről
2017. május 26., péntek 09:27
A Települési Önkormányzatok Országos Szövetsége (TÖOSZ) kibővített Elnöksége 2017. május 23-ai ül...
Országos önkormányzati szövetségek szolidaritási nyilatkozata
2016. június 8., szerda 19:13
Az Önkormányzatok Nemzeti Együttműködési Tanácsa (ÖNET) önkormányzati oldalát képviselő Elnökök T...
Belügyminisztérium hírei
Közlemény
2010. július 23., péntek 15:49
A belügyminiszter 2010. július 22-ei, a működésképtelen helyi önkormányzatok támogatásáról szóló ...
A megszűnt Önkormányzati Minisztérium archív hírei
Az önkormányzati rendszer átalakításáról, az önkormányzatokat ...
2010. június 28., hétfő 17:02
Az új kormány önkormányzatokat érintő elképzeléseiről esett szó az ETK Önkormányzati Klub legutób...
Kormányzati segítség a zempléni településeknek
2010. május 13., csütörtök 11:29
Dr. Pataki István, az Önkormányzati Minisztérium szakállamtitkára és dr. Hoffmann Imre, az Ország...
RSS  ▪  Impresszum  ▪  Duna Médiaszolgáltató Nonprofit Zrt. © Minden jog fenntartva.