ZALAEGERSZEG MEGYEI JOGÚ VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2013. szeptember 23., hétfő 07:56

Itthon vagy - Magyarország Szeretlek! Zalaegerszegen
Itthon vagy - Magyarország szeretlek!          hétvége Zalaegerszegen is!
         2013. szeptember 28-29-én két napos programsorozattal vár          mindenkit a Göcseji Falumúzeum.
         Szombat: Hagyományőrző kézműves délelőtt (zsuppolás,          kovácsolás, korongozás stb.), népi gyermekjátékok versenye,
         délután Őszi Kavalkád színes programokkal, civil szervezetek          bemutatkozása, a napot a Phantom Akusztik együttes koncertje          zárja 18.00 órakor.
         Vasárnap: V. "Tök jó!" Tökfesztivál - Pásztorhagyományok napja          a Falumúzeumban
         Slow Nap: minden, ami a gyorsuló világot lassíthatja: nyugodt          környezet, hagyományos helyi ételek, ingyenes jóga és még sok          minden.
         Szent Mihály-napi tűzgyújtás egy időben az egész országban          21.30 órakor.
         A rendezvényekre a belépés mindkét nap ingyenes!

1 csatolt dokumentum programok